Proběhlé akce RO

18. 10. 2020 Otevřený intenzivní výcvik Krumvíř

Tato intenzivka byla druhou pořádanou klubem Obedience.cz a zároveň poslední, kterou jsme stihli před poslední covidovou vlnou roku 2020. I přes nutná opatření se tato akce moc povedla a nabila nás energií do další práce na zkušebním řádu a dalších činností spojené s RO v Čechách.

26. 9. 2020 Ukázka Rally obedience při MČR Francouzských ovčáků Třeboň 

Moc jsme uvítali možnost propagace sportu RO na tak velké akci jako je Mistrovství České republiky. Byla to moc příjemná akce s úžasnou atmosférou i přes fakt, že jsme touto akcí spíše proplavali. Déšť byl chvílemi usilovný, ale i tak jsme si to užili.

30. 8. 2020 Předváděčka na 4. Veselské voříškiádě Veselí nad Lužnicí 

I přes déšť se předváděčka povedla. Parkur si zkusilo i spousty účastníků voříškiády s nadšením a zájmem o sport! 

29. 8. 2020 Otevřený intenzivní trénink RO Praha

Tato intenzivka byla první pořádaná klubem Obedience. Sešly se zde různé týmy od začátečníků až po reprezentanty v obedience.  Nebyla plodná pouze co se výkonů týče, ale i návrhů a připomínek ke zkušebnímu řádu a vůbec směru RO v ČR.  Věřím, že i tato akce přispěla k dobré propagaci bezva sportu Rally obedience u nás v ČR, a to zejména v obedience veřejnosti. 

22.2.2020 Otevřený intenzivní trénink RO Hluboká

Jak jinak si pořádně vyzkoušet sport než na intenzivce.

Co může být výmluvnější než video! 

 


25. 1. 2020 Focení Rally obedience Hluboká 

K propagaci prostě fotky neodmyslitelně patří a tak jsme na Hluboké nad Vltavou spojili nutné s příjemným.

Focení Rally obedience/otevřený trénink na Hluboké máme úspěšně za sebou a to v hojném počtu 15 lidí a 19 psů. Myslím, že se tato akce opravdu vyvedla, tedy až na to počasí, které na focení nebylo zcela optimální. Každopádně fotek bude až dost, protože se sešly čtyři zrcadlovky s aktivními fotografy. Moc se těším na výsledné fotky po zpracování, kterého se ujala Monika Franková – moc děkuji. Děkuji tedy i fotografům Lucii Zavoralové, Kateřině Heydukové Altové a Marii Fritsche, protože bez nich by to nešlo. Moc se budu těšit na další akci bezvadného sportu RALLY OBEDIENCE!