Kalendář akcí obedience

Přehled akcí vypsaných a schálených klubem OB CZ

Přidat akci: https://forms.gle/3Mqx5ghx5UHsww6CA (podléhá kontrole)

TUČNĚ vyznačené závody jsou započítávány do celoroční soutěže Klubový pohár

Datum Název Místo konání Otevřené třídy Rozhodčí Steward Odkazy
25.2.2024 CACT 1. Klubový závod Tachyon, Čerčany OB-Z, OB1, OB2, OB3 Gerlinde Dobler (D)
Markéta Píšová
Kristýna Másilková
Vilemina Kracíková
Pavla Husáková
Petra Sedláčková 
Jana Krátká 
Propozice
Přihláška
FB Událost
9.3.2024 Zkoušky psí školy Cituška Židlochovice OB-Z Marie Kohlová Jana Šuláková Propozice
Přihláška
FB Událost
10.3.2024 Zimní zkoušky Kocanda u Jesenice OB-Z, OB1, OB2, OB3 Alexandra Křivohlavá Lenka Tomanová Propozice
Přihláška
FB Událost
10.3.2024 Zkoušky psí školy Cituška Židlochovice OB1, OB2 Marie Kohlová Jana Šuláková  Propozice
Přihláška
FB Událost
16.3.2024 CACT 2. Klubový závod Brno Zetor OB-Z, OB1, OB2, OB3 Vladislava Akimova (LV)
Iveta Skalická
Pavla Zamykalová
Barbora Smolková
Anna Musilová
Denisa Růžová
Propozice
Přihláška
FB Událost 
17.3.2024 O růžového jednorožce Brno Zetor OB-Z, OB1, OB2, OB3 Iveta Skalická
Vladislava Akimova (LV)
Barbora Smolková
Anna Musilová
Denisa Růžová
Propozice
Přihláška
FB Událost 
24.3.2024 Velikonoční Obéčko Česká Třebová OB-Z, OB1 Markéta Píšová Iveta Skalická Propozice
Přihláška
FB Událost
14.4.2024 Černovírské zkoušky Olomouc OB-Z, OB1, OB2 Kristýna Barošová Jana Šuláková Propozice
Přihláška
FB Událost
20.4.2024 CACT 3. Klubový závod Studenec u Truntova OB-Z, OB1, OB2, OB3      
21.4.2024 CACT 4. Klubový závod Studenec u Trutnova OB-Z, OB1, OB2, OB3      
5.5.2024 9. Jihočeské závody obedience České Budějovice OB-Z, OB1, OB2, OB3 Vilemina Kracíková Pavla Husáková Propozice
Přihláška
FB Událost
11.5.2024 CACT 5. Klubový závod Kozly OB-Z, OB1, OB2, OB3 Kirstin Niederstenschee (D)
Lucie Gabrielová
Vilemina Kracíková  
19.5.2024 Jarní závod Nepřevázka u Mladé Boleslavi OB-Z, OB1, OB2, OB3 Vilemina Kracíková Pavla Husáková Propozice
Přihláška
FB Událost
8.6.2024 CACT MČR mládeže a juniorů Česká Třebová OB-Z, OB1, OB2, OB3 Lada Richterová Renata Jandová
Iveta Skalická
Propozice
Přihláška
FB Událost
8.6.2024 Červnové zkoušky Česká Třebová OB-Z, OB1 Lada Richterová Renata Jandová
Iveta Skalická
Propozice
Přihláška
FB Událost
15.6.2024 Seriál OB Javorka - Jarní závod Česká Třebová OB-Z, OB1, OB2, OB3 Lada Richterová Iveta Skalická Propozice
Přihláška
FB Událost
14.9.2024 Seriál OB Javorka - Podzimní závod Česká Třebová OB-Z, OB1, OB2, OB3 Markéta Píšová Iveta Skalická Propozice
Přihláška
FB Událost
15.9.2024 CACT 6.MR teriérů v Obedience Brno OB-Z, OB1, OB2, OB3 Iveta Skalická
Kristýna Másilková
Romana Polická
Denisa Růžová
Propozice
Přihláška
FB Událost
15.9.2024 Halové zkoušky Brno OB-Z, OB1, OB2, OB3 Iveta Skalická
Kristýna Másilková
 Romana Polická
Denisa Růžová
 Propozice
Přihláška
FB Událost
9.11.2024 CACT MČR BOC Studenec u Truntova OB1, OB2, OB3      
9.11.2024 Speciál začátečníků Studenec u Trutnova OB-Z