SPONZOŘI

 

Klub Obedience CZ děkuje
všem laskavým sponzorům za jejich přízeň!

 


Partner Klubových akcí 2020:

Jsme rádi, že partnerem Klubu a jeho akcí pro rok 2020 je Platinum Natural Česká Republika!

Sirkovy_banner


Generální sponzor Mistrovství světa FCI 2019 a Sponzor Mistrovství ČR všech plemen 2019:

Brand-logo-basic


Generální partner Klubu a Reprezentace 2017 - 2020:

Renault_obedience_partner_hor-v2-1

 

 

 

 RENAULT - partnerem

Klubu Obedience CZ
- Reprezentace MS FCI 2018
- Mistrovství světa FCI 2019
- Reprezentace MS FCI 2020


Generální sponzor Klubu od roku 2012-2016 :

www.anf.cz  - Na začátku roku 2009 byla založena společnost ANF CZ, s.r.o., která kompletně převzala dovoz, distribuci i prodej krmiva v ČR. 

www.canina.cz – V roce 2010 došlo k ukončení dlouhodobého podnikání distributorůznačky Canina a společnost ANF CZ, s.r.o. se stala výhradním dovozcem produktů i této značky v ČR. 

 ► Sponzorský příspěvek pro a tisk druhé série výkonnostních knížek


 Dílčí sponzoři Klubu:

Company-logo

 2017 - Sponzoring všech klubových závodů - pro všechny účastníky.

 

 


Ob-vlckovi

► sponzor kvalifikačních závodů 2016, 2017, 2018, 2019
► Sponzor Reprezentace ČR na MS FCI 2016, 2017, 2018, 2019

► výrobce pomůcek pro obedience
http://www.ob-vlcek.webnode.cz


Plot_new-logo_modre

V roce 1998 zahájilo svou činnost jakožto malé rodinné nakladatelství a začalo vydávat knihy o přírodě, literaturu pro volný čas a zábavu a především literaturu kynologickou. Prim ovšem v Nakladatelství Plot hraje stále kynologická literatura, která se věnuje výchově, výcviku, psím sportům i monografiím jednotlivých plemen. Nakladatelství spolupracuje s kvalitními autory, jejichž jména mají v oblasti kynologie zvuk a na jejichž rady a zkušenosti se může spolehnout každý chovatel.

dlouholetý sponzor klubových soutěží


  sponzor MČR 2018, 2019

Jako majitelky psů jsme se vždy zajímaly a staraly o to, co budou konzumovat naši domácí mazlíčci. Obě jsme vyzkoušely velké množství různých krmiv, až jsme objevily firmu Naturis. Obě jsme byly velice mile překvapeny jednoduchým a účelným složením těchto granulí a výsledcích na našich psech. Kvůli tomu jsme se rozhodly tuto značku dovážet do Čech. Naši psi jsou naší vizitkou, krmíme stejnou značkou Naturis své psy, a proto můžeme zaručit, že se skutečně jedná o kvalitu.


Frontline

 významný sponzor Klubu v letech 2008 - 2015

sponzorský příspěvek pro tisk první série výkonnostních knížek
FRONTLINE®
 je celosvětově nejpoužívanější antiparazitální přípravek na ochranu proti blechám a klíšťatům pro psy a kočky. Výhradní zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku: MEVET spol. s.r.o., která v prvé řadě zastupuje a reprezentuje v ČR a SR zájmy jedné z nejvýznamnějších světových veterinárních farmaceutických firem – společnosti MERIAL Ltd., vzniklé v roce 1997 spojením francouzské společnosti Rhone Merieux a americké MSD Agvet.


► Sponzor Reprezentace MS FCI 2012 - 2015 

www.zerodc.cz - V současnosti je hlavním programem výroba kynologických potřeb jak pro profesionální sport tak i pro rekreační kynologii. Všechny naše výrobky jsou vyráběny i modifikovány podle nejčerstvějších zkušeností v kynologickém sportu. V dalších kynologických sportech spolupracujeme s těmi nejlepšími v dané oblasti a také jejich poznatky okamžitě přenášíme do výroby. 


 GodogZnačkové oblečení s potiskem pro psí nadšence 

► sponzor MČR 2014
► sponzor reprezentace MS FCI 2015, 2016

www.goddog.cz 

 


 

► Sponzor MČR 2014
Značka PAUL MITCHELL® - John Paul Pet ® představuje vysoce kvalitní řadu vzájemně sladěných šamponů, kondicionérů, pečujících sprejů a čistících ubrousků,  se kterými uspokojíte jakýkoliv nárok na péči o Vašeho psa, kočku nebo koně. www.johnpaulpet.cz► exkluzívní sponzor M ČR
2014

https://www.facebook.com/ObojkyVoditka 
PETTY COLLARS  


 Mediální partneři