Výsledky obedience akcí

Výsledky akcí posílejte na email akce@obedience.cz, budou následně uloženy na této stránce

Datum Název Místo konání Odkaz na výsledky
18.6.2024 O Zeleného krokodýla Brno Brno
15.6.2024 O Pecínovský pohár Nové Strašecí Nove-straseci
1.6.2024 Zkoušky Chomutov Chomutov Chomutov
25.5.2024 O Fénixovo pírko Pržno Przno
19.5.2024 Jenštejnské zkoušky Jenštejn Jenstejn
17.5.2024 Březiněvské zkoušky Březiněves Brezinevec
11.5.2024 Klubový závod Kozly Kozly Kozly
8.5.2024 Obedience květnový mini párty  Praha Mini-party
5.5.2024 Jihočeské závody České Budějovice Budejovice
29.4.2024 Večerní zkoušky Koira Ostrava Vecerni-zkousky
21.4.2024 Jarňák Studenec ne Studenec Studenec-ne
 20.4.2024  Jarňák Studenec so  Studenec  Studenec-so
17.4.2024 Malé zkoušky Židlochovice Židlochovice Zidlochovice
14.4.2024 Černovírské zkoušky Olomouc Olomouc
6.4.2024 Jarní zkoušky Kateřinky Katerinky
26.3.2024 Velikonoční obéčko Česká Třebová Ceska-trebova-vel
 17.3.2024  O Ružového jednorožce Brno   Jednorozec-brno
16.3.2024 II.Klubový závod Brno CACT Brno Brno-program
10.3.2024 Zkoušky Cituška neděle Židlochovice Cituska-ne
 9.3.2024 Zkoušky Cituška sobota   Židlochovice Cituska-so 
10.3.2024 Zimní zkoušky Kocanda Kocanda
25.2.2024 1.Klubový závod Tachyon CACT Tachyon Tachyon-cact
3.2.2024  Halové zkoušky Postoloprty   Postoloprty Postoloprty 
 21.1.2024  Mrazivý odpolední závod  Studenec  Mrazivy-zavod
20.1.2024 Zkoušky DAB Beroun Beroun Dab-beroun
20.1.2024 Koirácké zkoušky  Ostrava Koira
9.12.2023 Winter cup, Lacerta cup, Speciál malých plemen Tachyon Winter
9.12.2023 Mistr and Miss Comedy (III.díl OP Moravy) Brno Mistr-comedy
3.12.2023 MCŘ BOC Studenec  Mr-boc
3.12.2023 Speciál začátečníku Studenec  Special-zacatecniku 
2.12.2023 Jenštejnské duo Jenštejn Jenstejneske-duo
25-26.11.2023 MR teriérů Brno Mr-terier
26.-26.11.2023 Československé Brno Ceskoslovenske-zavody Ii-_2
17.11.2023 Tajemný závod Vidochov Vidochov
12.11.2023 Listopadové zkoušky  Sýčina Ml.Boleslav Listopadovezkousky
4.11.2023 Podzimní zkoušky Klatovy Klatovy Zkousky-klatovy
29.10.2023 Podzimní zkoušky Terezín Terezín Zkousky-terezin-2023
22.10.2023 MČR OB3, OBZ Čerčany Mcr-ob3-z-ne
21.10.2023 MČR OB1, OB2 Čerčany  Mcr-ob1-2-so
14.10.2023 No borders Kladno No-borders
 14.10.2023 Švandy Dudáka III  Strakonice  Svandy-dudaka 
8.10.2023 Zkoušky Podještědská smečka Stráž nad Nisou Straz-nad-nisou
7.10.2023 Napínavé Drama (II.díl OPMoravy) Dvůr Nové Zámky Nove-zamky
7.10.2023 Zkoušky Kladno Kladno Kladno
5.10.2023 Malé večerní zkoušky Studenec u Trutnova Studenec
27.9.2023 Večerní halové zkoušky Brno Zetor 
23.9.2023 Křenovické obedience zkoušky Křenovice Krenovice
16.9.2023 Zkoušky po NBBC cup Metylovice Metylovice-zkousky
16.9.2023 NBBC cup Metylovice Metylovice-nbbc
16.9.2023 Letní zkoušky Kateřinky Praha Praha-katerinky
10.9.2023 Podzimní závod OB Javorka Javorka Javorka
10.9.2023 Zkoušky Česká Třebová Česká Třebová Zkousky-trebova
10.9.2023 Podzimní romance (I.díl O PMoravy) Šelešovice Selesovice
3.9.2023 MČR OB KCHBO Brno Kchbo
2.9.2023 Závod Ferdy Mravence Brno Brno
1.9.2023 Březinevské obeience zkoušky Březinev Brezineves
19.8.2023 Summer Cup III. Tachyon Čerčany Tachyon