Kvalifikace na MS FCI 2020

  • 5 kvalifikačních závodů v roce, ve kterém se MS FCI koná
  • Započítávány budou 3 nejlepší umístění (viz nníže)
  • Posuzovat budou ideálně dva rozhodčí, přičemž dvojice by se neměla opakovat
  • Jednou bude uspořádán tzv. „víkendový QZ“, tj. v sobotu jeden, v neděli druhý
  • Jednotná cena QZ: 800,- Kč pro členy, 1000,-Kč pro nečleny Klubu Obedience CZ
  • Přihláška do kvalifikací musí být podána nejpozději před konáním prvního QZ určené osobě a písemně, přičemž není podmínkou mít splněnu zkoušku OB3 (na QZ je možné do OB3 rovnou přestoupit), ale pro úspěšnou nominaci je třeba splnit ostatní podmínky (např. členství v KOCZ, pes zapsán v českých plemenných knihách, prokazatelně trvalý pobyt na území ČR aj.)
  • Systém bude spočívat v bodování umístění v daném závodě; reprezentace  (6+3) bude stanovena na základě žebříčku (pořadí dané součtem dosažených bodů za 3 nejlepší umístění v QZ)
  • Klíč: celkový počet všech předem přihlášených do kvalifikací určí maximální zisk bodů za 1.místo v každém QZ. Každý umístěný tým se splněným limitem zkoušky získá o 1 bod méně, než tým, který se umístil před ním (kromě prvého, viz výše); nesplněný limit zkoušky se neboduje

Reprezentace ČR

  • Mistrovství světa 2019 - Česká republika - Kladno, 4. - 7. 07. 2019
    • Júlia Bukovinská + Apogee Free Redrob Fenix (BOC)
    • Ivana Šimůnková + Daisa - Daisies Bohemia Patrix (BOC)
    • Richard Pech + Orina z Labského přívozu (BOM)
    • Jan Baroš + Amigo de Fox Redrob Fenix (BOC)
    • Lucie Gabrielová + Fae Dream of Magic Borders (BOC)
    • Jana Krátká + Draco Esmee Wonderfull Dream (BOC)
    • 1. reserve Anežka Rybová + Def Leppard Sub Tilia (BOC)
    • 2./3. reserve Ivana Šimůnková + Tajfun - Atomic Love Kaleidoscope (BOC)
    • 2./3. reserve Jana Grešová + Kirké Želečský Hrádek (BOC)
    • Teamleader reprezentace: Radka Kopecká
  • Mistrovství světa 2018 - Nizozemí - Ermelo, 21. - 24. 06. 2018
    • Anna Musilová + Aroma Chilli Redrob Fenix (BOC)
    • Ivana Šimůnková + Daisa (BOC)
    • Jana Grešová + Hummer Mintaka (BOC)
    • Júlia Bukovinská + Apogee Free Redrob Fenix (BOC)
    • Saša Křivohlavá + My Free Man van de Hartenhoeve (BOC)
    • Anežka Rybová + Def Leppard Sub Tilia (BOC)
    • 1. Reserve - Jan Baroš + Amigo de Fox Redrob Fenix (BOC)
    • 2. Reserve - Lucie Prause + Hadden Ferenčík (BOC)
    • 3. Reserve - Jana Grešová + Kirké Želečský Hrádek (BOC)
    • Teamleader reprezentace: Lucie Gabrielová
  • Mistrovství světa 2017 - Belgie - Oostende, 15. - 18. 06. 2017
    • Dana Valešová & Andromeda Sub Tilia (BOC)
    • Júlia Bukovinská & Apogee Free Redrob Fenix (BOC)
    • Kristýna Barošová & Never Never Land Va Va Voom (BOC)
    • Jana Grešová & Hummer Mintaka (BOC)
    • Ivana Šimůnková & Daisies Bohemia Patrix (BOC)
    • Jan Baroš & Amigo de Fox Redrob Fenix (BOC)
    • Teamleader reprezentace: Anna Musilová
  • Mistrovství světa 2016 - Rusko - Moskva, 30. 06. - 3. 7. 2016
    • Júlia Bukovinská & Apogee Free Redrob Fenix (BOC) - DK
    • Jana Grešová & Hummer Mintaka (BOC) - DK
    • Ivana Šimůnková & Daisies Bohemia Patrix (BOC) - DK
    • Teamleader reprezentace: Ivana Šimůnková
  • Mistrovství světa 2015 - Itálie – Miláno, 11.-14.06.2015
    • Dana Valešová + Andromeda Sub Tilia (BOC)
    • Lada Richterová + Cat Ballow Hardy Horde (BOC)
    • Kristýna Vojkovská + Never Never Land Va Va Voom (BOC)
    • Lucie Gabrielová + Trust your heart Conalls Joy (BOC)
    • Jitka Procházková + Angelic Face Running Free (BOC)*
    • Lada Richterová + Belle Victoria Hola-Hopa (BOC)
    • Teamleader reprezentace: Radka Kopecká
    • *Jitka Procházková z osobních důvodů na repre rezignovala.
  • Mistrovství světa 2014 – Finsko – Helsinki, 6.-9.08.2014
    • Dana Valešová  + Andromeda Sub Tilia (BOC)
    • Lada Richterová + Cat Ballow Hardy Horde (BOC)
    • Kristýna Vojkovská + Never Never Land Va Va Voom (BOC)
    • Teamleader reprezentace: Radka Kopecká
  • Mistrovství světa 2013 – Maďarsko – Budapešť, 16.-20.2013
    • Dana Valešová  + Andromeda Sub Tilia (BOC)
    • Lada Richterová + Cat Ballow Hardy Horde (BOC)
    • Kristýna Vojkovská + Never Never Land Va Va Voom (BOC)
    • Jana Gibová + Calypso Carl Hardy Horde (BOC)
    • Lucie Gabrielová + Trust Your Heart Conalls Joy (BOC)
    • Jitka Procházková + Angelic Face Running Free (BOC) - DK
    • Teamleader reprezentace: Radka Kopecká
  • Mistrovství světa 2012 – Rakousko – Salzburg, 17. – 20. 5. 2012
    • Ladislava Richterová + Cat Ballow Hardy Horde (BOC)
    • Kristýna Vojkovská + Never Never Land Va Va Voom (BOC)
    • Eva Koubková + Liz Bohemia Alké (BOC)
    • Dana Valešová + Andromeda Sub Tilia (BOC)
    • Lucia Stemmerová + Bak Fešák (BOC)
    • Marek Pavlů + All My Life Kiaora (BC) – DK
    • Teamleader reprezentace: Radka Kopecká
  • Mistrovství světa 2011 - Franice – Paříž, 7. – 10. 7. 2011
    • Dana Valešová + Andromeda Sub Tilia (BOC)
    • Hana Grunndmanová + Cranberry Hardy Horde (BOC)
    • Ladislava Richterová + Cat Ballow Hardy Horde (BOC)
    • Lucia Stemmerová + Bak Fešák (BOC)
    • Teamleader reprezentace: Lucie Vetterlová
  • Mistrovství světa 2010 - Dánsko – Herning, 24. – 27. 6. 2010
    • Laďka Richterová + Cat Ballow Hardy Horde (BOC)
    • Lucia Stemmerová + Bak Fešák (BOC)
    • Jana Gibová + Calypso Carl Hardy Horde (BOC)
    • Lucie Gabrielová + Earl-Grey z Černobílých (BOC) - DK
    • Teamleader reprezentace: Lucie Vetterlová
  • Mistrovství světa 2009 - Slovensko – Bratislava, 9. – 11. 10. 2009
    • Hana Grundmannová + Cranberry Hardy Horde (BOC)
    • Laďka Richterová + Cat Ballow Hardy Horde (BOC)
    • Lucia Stemmerová + Bak Fešák (BOC)
    • Teamleader reprezentace: Kristýna Másilková